KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177404
nr 1417 7404
Caroline Grinda Christensen
(1925-2014), Sverige
Oljemålning, Påskbukett. Signerad, daterad -89. Olja på duk, 60x54, yttermått inklusive ram: 65x60 cm
Caroline Grinda Christensen, svensk konstnär född 1925, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:58:03
600 kr
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
Caroline Grinda Christensen
Läs mer om Caroline Grinda Christensen